Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Kręcko

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stroma

Świebodzin(Kręcko + 18 km)

530 000 zł56,80 m² 9 330,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 56,8 m , położone w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Stromej w Świebodzinie. Lokal został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Świebodzin(Kręcko + 18 km)

475 000 zł203 m² 2 339,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 328 m²

Na sprzedaż rozpoczęta budowa domu jednorodzinnego o powierzchni 203 m na wyjątkowej działce o powierzchni 2328 m . Idealna propozycja dla osób, które marzą o stworzeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Brójce(Kręcko + 14 km)

1 190 000 zł309 m² 3 851,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 179 m²

Atrakcyjny dom Z potencjałem na dużej działce, położony w miejscowości Brójce - ok. 12 km do Świebodzina, ok. 18 km do Międzyrzecza; łatwy i szybki dojazd do A2. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Sulechów(Kręcko + 18 km)

269 000 zł43,35 m² 6 205,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Zapomnij o ekipach remontowych, stresie i rosnących cenach materiałów! Przy ul. Armii Krajowej czeka na Ciebie mieszkanie, które jest definicją standardu pod klucz. To nie jest tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Sportowa

Brójce(Kręcko + 14 km)

1 499 000 zł1 200 m² 1 249,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:32

 

Parking:garaż

Na sprzedaż: działający hotel przy drodze krajowej 92 - Brójce W naszej ofercie znajduje się funkcjonujący hotel położony bezpośrednio przy drodze krajowej nr 92, w miejscowości Brójce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Trzciel

Trzciel(Kręcko + 19 km)

99 999 zł1 001 m² 99,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnie położonej działki budowlanej w miejscowości Trzciel - obręb Jasieniec, na pograniczu województw lubuskiego i wielkopolskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Nowa Tuchorza

Nowa Tuchorza(Kręcko + 21 km)

399 000 zł118,90 m² 3 355,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Dom jednorodzinny całoroczny w stanie surowym otwartym w przepięknej lokalizacji - niedaleko od Jeziora Kuźnickiego. Cudowna okolica, piękne widoki na jezioro, łąki i lasy. Gwarantowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł10 388 m² 115,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa niższa cena! działka inwestycyjna przy trasie sulechów-poznań! Oferujemy Państwu na sprzedaż dwie działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 1,0388 ha, położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Wojnowo

Wojnowo(Kręcko + 13 km)

200 000 zł25 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:25 234 m²

Zamknięty kompleks 45 domków letniskowych lub całorocznych Z własną plażą. Na sprzedaż domek letniskowy o powierzchni 25 m2 usytuowany na zamkniętym ośrodku znajdującym się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kuźnica Zbąska

Kuźnica Zbąska(Kręcko + 23 km)

150 000 zł4 060 m² 36,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż lokalizacja Kuźnica Zbąska k/ Wolsztyn (gmina Rakoniewice, powiat Grodzisk Wlkp., woj wielkopolskie). Działka o numerze ew. 91/5 obręb Kuźnica Zbąska, gmina Rakoniewice.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Kręcko

Kręcko,lubuskie

179 000 zł130 m² 1 377 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Polecamy państwu na sprzedaż dom ok. 130 m2 w miejscowości Kręcko w woj Lubuskim nie daleko Świebodzina. Region o wysokich walorach turystyczno-krajoznawczych wokół lasy, łąki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kręcko

Kręcko,lubuskie

49 900 zł 166 333 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,2965 ha w miejscowości Kręcko, gmina Zbąszynek, woj lubuskie. Dostęp do mediów w okolicy zabudowa domów jednorodzinnych, dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kręcko

Kręcko,lubuskie

156 000 zł100 m² 1 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 279 m²

Zmiana ceny z 156.000zł na 135.000zł Powierzchnia: ok.100m2 Działka: 4279m2 Media: prąd, własne ujęcie wody, gaz na granicy działki, wymóg szamba Budynek gospodarczy, stodoła oraz dom.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij